Kierownice do hulajnogi wyczynowej

Ze względu na bezpieczeństwo i komfort jazdy jest to element, którego wyborowi powinniśmy poświęcić nie mniej uwagi niż przy wyborze zestawu kompresji. Choć oczywiście częściowo jeden wybór może wynikać z drugiego. Niemniej, ilu riderów, tyle preferencji pod kątem kształtu, wysokości, ale i oczywiście wyglądu kierownicy do hulajnogi wyczynowej, dlatego też w naszej ofercie dostępny jest szeroki wybór zarówno prostych T-barów, jak i Y-barów wykonanych z różnego rodzaju metali, w wersji standardowej lub oversized, z nacięciami bądź bez.

Sootz – kierownica do hulajnogi wyczynowej, jakiej potrzebujesz


Szeroki wybór rozwiązań pozwoli Ci bez problemu znaleźć w naszym sklepie internetowym idealny model – bez względu na to, czy interesuje Cię prosta kierownica do hulajnogi wyczynowej o kształcie litery T, czy też preferujesz raczej lekko wygięte do tyłu Y-bary. Do wyboru masz u nas oczywiście szereg modeli w obu kształtach dopasowanych do różnych systemów kompresji, zarówno ICS, HIC lub IHC, jak również SCS. Poza tym proponowane przez nas T-bary oraz Y-bary różnią się także wysokością, co pozwoli Ci znaleźć model idealny do Twojego wzrostu tak, by poprzeczka znajdowała się między biodrami a pępkiem.
Jeśli chodzi natomiast o materiały, z których wykonane zostały sprzedawane przez nas kierownice do hulajnóg wyczynowych, zarówno te proste, jak i lekko wygięte, w ofercie mamy modele wykonane ze stali, aluminium bądź tytanu. Te pierwsze są niezwykle mocne, lecz jednocześnie nieco cięższe. Aluminiowe są natomiast lekkie, lecz trochę mniej wytrzymałe niż stalowe. Tytanowe są i lekkie i ultrawytrzymałe, jednak ma to również odzwierciedlenie w ich cenie.

Wybieraj spośród najlepszych kierownic do hulajnóg wyczynowych!


W naszym sklepie internetowym do wyboru masz T-bary oraz Y-bary najlepszych producentów, którym sami bezgranicznie ufamy. Zamówisz u nas więc prostą kierownicę do hulajnogi wyczynowej marki Longway lub Root Industries, jak również lekko wygiętą od Tilt lub Fasen. Dzięki stosowanym przez nich rozwiązaniom zapewnisz sobie maksymalny komfort i bezpieczeństwo podczas jazdy i wykonywania różnych trików!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl