Niezależnie od tego, czy chcesz ulepszyć swój sprzęt, czy wymienić zużyte części, w naszym sklepie znajdziesz najlepsze akcesoria. W tej kategorii dostępne są kółka do hulajnóg wyczynowych, które wydatnie wpływają na płynność jazdy i komfort sterowania. Mamy wiele modeli w najpopularniejszym rozmiarze 110 mm różniących się twardością czy rodzajem rdzenia. Warto wiedzieć, że ten ostatni element jest zwykle wykonywany z aluminium – spotkać można warianty solid (pełne), spoked (szprychowe) oraz hollow (puste).

Kółka do hulajnóg

Przygotowaliśmy szeroki asortyment obejmujący m.in. kółka 110 mm do hulajnogi wyczynowej, które pochodzą od cenionych na rynku producentów. Dzięki zastosowaniu świetnych materiałów i nowoczesnych technologii produkty są lekkie, wytrzymałe i umożliwiają szybką jazdę. Będą więc idealne dla amatorów i profesjonalistów zajmujących się freestylem. Przyszli nabywcy mogą zdecydować się na modele o różnym wykończeniu kolorystycznym, wzbogacone o ciekawe wzory, co pozwoli dopasować je do posiadanych pojazdów. Zamów już teraz i skorzystaj z atrakcyjnych cen!

Koła do hulajnogi wyczynowej przeżywają w ostatnich latach wielką rewolucję

Stają się coraz lżejsze, wygodniejsze a każdy producent stara się o najlepszy design swoich kółek. Dzięki temu możemy wybierać spośród wielu modeli różniących się od siebie kształtem rdzenia, rozmiarem, wagą oraz kolorem.

Kółka dzielą się na kółka twarde oraz miękkie. Kółka miękkie oznaczone są skalą 85A-88A a kółka twarde 88A+. Rozmiar kół rzutuje na wygodę jazdy, prędkość oraz wysokość lotów.

W naszym sklepie Scootz znajdziesz wszystkie rozmiary kół:

Kółka do hulajnogi wyczynowej

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl