Widelec do hulajnogi wyczynowej

Każdy streetowy pojazd z kierownicą ma pionowy element w kształcie rury, mocujący ze sobą uchwyt, deck oraz przednie koło. Widelec do hulajnogi wyczynowej trzyma wszystkie części w całości i umożliwia wykonanie zręcznych manewrów na zakrętach lub podczas akrobacji.

Obecnie na rynku można znaleźć już tylko modele jednoczęściowe ze względu na większą trwałość. Wersje typu one-piece wykonane są z aluminium albo stali. Warianty metalowe będą cięższe, ale zaleca się je początkującym, którym zdarza się upadać. Aluminiowe są lżejsze i łatwiej robić na nich triki, jednak ze względu na mniejszą stabilność są wybierane raczej przez osoby ze sporym doświadczeniem. Widelce do hulajnogi zasadniczo zawsze są bezgwintowe, ponieważ obecnie korzysta się coraz bardziej zaawansowanego systemu kompresji, który gwarantuje mocniejsze i trwalsze połączenie całego egzemplarza.

Produkt powinien być kompatybilny z resztą konstrukcji. Oferowane przez nas modele są tworzone z myślą o systemie kompresji IHC. Przed zakupem upewnij się, że pasuje on do Twojej hulajnogi wyczynowej.

 

Najlepsze widelce do hulajnogi wyczynowej

Wszystkie widelce dostępne w naszym sklepie wykonane są z najwyższej jakości aluminium. Widelce produkowane są pod systemy kompresji (SCS, ICS, HIC, IHC) dedykowane są pod dwa rozmiary kółek: 110 mm i 120 mm. Każdy widelec pasuje do każdego podestu. Jedna trzeba dobrać odpowiedni widelec do odpowiedniej kierownicy oraz sterów.

W naszym sklepie Scootz znajdziesz wiele rozwiązań.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl